This article is written in the Czech language because it is aimed at supporting Czech tourism. 

Kdy jindy než teď podpořit český turismus a její přírodní ale i historické úkazy a krásy. Jsme jednou z nejkrásnějších zemí v srdci Evropy a i přesto je stále více trendy trávit dovolenou v Chorvatsku či jiných letních destinací.

Cílem projektu je poukázat na klenoty České přírody v kombinaci s melodramatickou hudbou Dj Kao Oui a speciálních hostů či partnerů. Natáčení  livestreamu probíhá bez publika, tím se vylučuje zbytečný hluk a celé natáčení je zaměřené na záběry okolního prostředí a krásná panoramata za východu či západu slunce.

Unikátní záběry z dronu okolní přírody, panoramatické výhledy spolu s východem slunce v kombinaci s harmonickým dj setem, budou stoprocentně účinnější než kdejaký spot v televizi či billboard za dvě miliardy.

zdroj: https://www.hlidacstatu.cz/texty/mmr-odstranilo-material-o-medialni-podpore-cestovniho-ruchu-ve-vysi-2-miliardy-korun/ 

Spolu s tímto posláním doufáme, že díky získané pozornosti budeme mít i příležitost, podpořit jednotlivé české tradiční a poctivé tuzemské podniky či firmy, se kterými budeme mít tu čest spolupracovat. Ti kteří stejně utřou ze statní kampaně na podporu Českého turismu. Ostatně umělci o tom teď vědí své. Pojďme se spojit. Není potřeba dvou miliard, které jdou stejně z poloviny Babišovi na jeho už tak diamantový důchod.

Macha lakeKreativitě se meze nekladou a tak se dá prakticky cokoliv nenásilně zakomponovat do celkového výstupu videa ke streamování jako product placement. Například sportovní, adrenalinové či jiné aktivity a služby v okolí. Stačí když nám poskytnete zajímavé místo, kde budeme moct natáčet. Pojďte do toho s námi, jsme skvělý mladý team, který se snaží překlenout tohle hodně zvláštní období plné omezení a nemožnosti fungovat tak jak jsme byli doposud zvyklí. Dejte nám šanci.

Pro plnou prezentaci projektu nás neváhejte kontaktovat na info@kao-oui.com, budeme se těšit na spolupráci.

 

Pin It on Pinterest